• Ново
Половината Поддршка, Еластичен Појас Поддршка Појас, Модерни Жени Работи за Кревање Игра Кошарка Спортист Sportsman Фитнес Мажи(XXL)

Половината Поддршка, Еластичен Појас Поддршка Појас, Модерни Жени Работи за Кревање Игра Кошарка Спортист Sportsman

DEN 627.60
Залиха

Износ

Постои силна компресија поддршка за да се ограничи болка во грбот.На стигнале појас за најдобар комфор во вашиот половината.Висок квалитет на еластичен појас поддршка појас, прилагодливи и дише.Погоден за повеќето возрасни мажи и жени.Висок лепливоста магија тока, трајни и нежна.Производот Е Пренослив И Практичен Задните Половината Поддршка Појас Со Моќен Компресија Поддршка За Ограничување На Болката Во Грбот И Ја Поттикнува Дополнителни Тело Sculpting За Време На Вежбање И Вежбање.На Растеглив Корселе Обезбедува Најдобрите Удобност За Половината.Материјалот Обезбедува Lumbar Поддршка За Зголемување На Флексибилноста Во Назад Движење И Да Се Намали Ризикот Од Повреда.Функција : Висок Квалитет Еластичен Појас Поддршка Појас, Прилагодливи И Дише.Постои Силна Компресија Поддршка За Да Се Ограничи Болка Во Грбот.Висок Лепливоста Магија Тока, Трајни И Нежна.На Стигнале Појас За Најдобар Комфор Во Вашиот Половината.Погоден За Повеќето Возрасни Мажи И Жени.Силика Гел Anti Slip Лента, Дише Удобност, Мека, Skin Friendly.Погоден За Повеќето Спортови Како Што Се Кревање, Фитнес, Трчање, Кошарка, Итн., Обезбедување На Стабилна Поддршка За Пациентите Со Ниско Во Грбот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Neoprene Боја : Розова Големина : S : 90*23 Cm/35.4*9.1 Во M : 97*22 Cm/38.2*8.7 Во Ј : 105*23 Cm/41.3*9.1 Во Xl : 117*23 Cm/46.1*9.1 Во Xxl : 126*23 Cm/49.6*9.1 Во Пакување Големина : 29*20*2 Cm/11.4*7.9*0.8 Во Пакет Листа : 1 * Половината Поддршка Појас Забелешка : Ве Молиме Овозможи Мала Димензија Разлика Поради Различни Прирачник За Мерење.Ви Благодариме За Вашето Разбирање!.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New Material

Најдобри предлози