• Ново
LILINGJIA Вода Првенство 500ML Двојно Нерѓосувачки Челик Термички Вакуум Првенство Канцеларија Шише за Вода со Рачка Преносни Патување Термос Кафе Чај Thermocup (Боја : A)

LILINGJIA Вода Првенство 500ML Двојно Нерѓосувачки Челик Термички Вакуум Првенство Канцеларија Шише за Вода

DEN 938.40
Залиха

Износ

Хуманизирано Дизајн, Според Ергономски дизајн, Дизајн на Шише Форма е Мазна, и на изглед е едноставна и великодушни.Печат не е Протекување, Дизајнот е Тесна, Температурата Заклучување Ефект е добро, и Топлина Зачувување Време е долга, на Состанокот на Луѓето Потребите За Температура на Вода.Нема штетни метали, здрава и анти-корозија.Страна рачки се лесно да се носат.Нерѓосувачки челик филтер, филтер за чај и така натаму, вода за пиење повеќе погодно.Име на производ : вода cup Size : 168 X85 MMWeight : 0.33 KGCapacity : 500 MLSize : 168*85 CMMaterial : не ' рѓосувачки челик.

Декларирани својства

Најдобри предлози