• Ново
ВРКОЛАЦИТЕ Изолирани Шише за Вода Со 3pcs се Справува & Слама Капак & Spout Капак,Обновливи Широк Устата Вакуум Нерѓосувачки Челик Шише за Вода за Возрасни

ВРКОЛАЦИТЕ Изолирани Шише за Вода Со 3pcs се Справува & Слама Капак & Spout Капак,Обновливи Широк Устата Вакуум

DEN 527.76
Залиха

Износ

Ова не ' рѓосувачки челик шише за вода доаѓа со 1 капка капак, 1 spout капак, 2 цевчиња и 1 слама четка.На ВРКОЛАЦИТЕ тим е посветена на обезбедување висок квалитет на изолирани шишиња со вода и работи напорно за да се обезбеди најдобар квалитет на производот на секој клиент кој верува нас.Чувајте ги вашите пијат ладна, за период до 24 часа или топла до 12 часа.На двапати ѕид и вакуум изолација технологија чува вашите пијалаци на температурата ви се допаѓа!.Направени од премиум 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик и се 100% BPA-free, вакуум изолирани шише за вода зголемува вашата пиење безбедност!.Широко устата, го прави полесно да се стави коцки мраз внатре и обезбедува повеќе простор за да ви помогне да се исчисти шише подобро.

Декларирани својства

Најдобри предлози