• Ново
Aichiw Шише За Вода Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Термо Топло Кафе Патување Кригла (17 Унца Црвено)

Aichiw Шише За Вода Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Термо Топло Кафе Патување Кригла (17

DEN 359.76
Залиха

Износ

Не се лизга и носат отпорни база можат да се заштитат на дното на чашата од гребнатини и стабилизирање на купот на телото, анти-пропадна и анти-rollover ефект.Нерѓосувачки челик материјал, се повеќе издржливи. 【Она што Ќе Добиете за】1*Шише,доживотна гаранција и пријателски услуги на клиентите, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време кога ќе имаат прашања.Добиете вашето семејство или пријатели, ова шише за вода, тие ќе бидат задоволни со тоа.Врвот на линијата изградба и гума дихтунзи се задржи ова шише течење-доказ. 【Доволно Капацитет и Издржлив Дизајн】лесен купот на телото, но траен квалитет и 500ml капацитет ,Големина : 25.

Декларирани својства

Најдобри предлози