• Ново
KGEZW Преносни Термос Кригла Првенство 316 од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолација Колба Чај Шише за Вода Топлинска Thermocup (Боја : Б, Големина : 500ml)

KGEZW Преносни Термос Кригла Првенство 316 од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолација Колба Чај Шише за Вода

DEN 6071.28
Залиха

Износ

Капацитет : 250ml/300ml/ 400ml / 500ml.Тежина : 240g/260g/290g/320g.Производ материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик/304 нерѓосувачки челик/храна одделение PP/силикон.Добар купот на капе вода не излегуваат во јавноста, 360° тресење без вода продирање.Погоден за : кампување, планинарење, патуваат, велосипедизам, за статистика.Име на производ : Чај Cup Capacity : 250ml/300ml/ 400ml / 500ml Weight : 240g/260g/290g/320g Color : сребрена/црна/зелена/gold Product материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик/304 нерѓосувачки челик/храна одделение PP/silicone A добра купот на капе вода не излегуваат во јавноста, 360° тресење без вода seepage Suitable за : кампување, планинарење, патуваат, велосипедизам, за статистика.белешки : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата;Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 5-10мм.1 x термос bottle Function : Во рок од 24 Часа околу 70℃/158℉,Во 48 Часа околу 55℃/131℉,Во 60 Часа околу 35℃/95℉.

Декларирани својства

Најдобри предлози