• Ново
KGEZW 1200ml Преносни Термос Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик Изолирани Вакуум Колба Отворено Патување Вода (Боја : Б)

KGEZW 1200ml Преносни Термос Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик Изолирани Вакуум Колба Отворено Патување

DEN 5169.60
Залиха

Износ

Термо изведба : 24-36 часа.Карактеристики : пренослив, течење-доказ, се задржи течноста топла или ладна.Капацитет : 1200ml.Големина : 9.9*29.2 cm.Погоден за : кампување, планинарење, патуваат, велосипедизам, за статистика.Информација за производот : Топлинска изолација перформанси : 24-36 hours Features : пренослив, течење-доказ, се задржи течноста топла или cold Capacity : 1200ml Size : 9.9*29.2 cm Color : Сребрена/Шампањ Gold Suitable за : кампување, планинарење, патуваат, велосипедизам, за статистика.белешки : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата;Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување да биде 5-10мм.1 x термос bottle Function : Во рок од 24 Часа околу 70℃/158℉,Во 48 Часа околу 55℃/131℉,Во 60 Часа околу 35℃/95℉.

Декларирани својства

Најдобри предлози