• Ново
UOZACCY Широк-Устата Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба, Придружни Првенство Запечатени, Голем Капацитет Отворено Преносни Преносни Вода Првенство за Мажи и Жени (Боја :

UOZACCY Широк-Устата Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба, Придружни Првенство Запечатени, Голем Капацитет Отворено

DEN 2095.20
Залиха

Износ

Купот тело силикони ракав обезбедува удобно држење метод, а на дното гума може да се спречи лизгање.Како што е кока кола, сок, итн. ● [Функционален дизајн] : На шише за вода донесува пролет корица, кои ефикасно ја спречува прашината да навлезат во шише, што ќе ви овозможи да ги зачувате течности повеќе чисто.Тоа е прекрасен подарок за роднини и пријатели.Опис На Производот : 1.Идеален подарок за колеги, дами и мажи.Забелешка : не се откажат од шише!Не се погодни за dishwashers!Не се погодни за топли течности!. По пополнување со топли пијалаци, ве молиме затворете го капакот и се чува на куп надвор од децата се постигне!3. На двапати ѕид вакуум изолација дизајн може да се спречи топлината или студот пренос и да ја задржите вашите пијалоци топла и ладна за подолго време. Добра изолација капацитет и соодветна големина се направи тоа е идеален избор за патување, канцеларија, автомобил и на други места.Поздравниот-доказ прекривачот е погодно за пиење, и пие дупка може да се отвори и затворен со една рака.5 cm Package Содржини : Кафе*1 Precautions : 1. Бојата е убава, дизајнот е исклучителна, и на изглед е исклучителна.И затворете го цврсто.Спецификација : Име на Производ : Преносни Термос Cup Capacity : 600ml,480ml Material : нерѓосувачки steel Heat зачувување/ладна стареење : 6-12 hours Size : 7*26.

Декларирани својства

Product Name:
Portable Thermos Cup
Capacity:
600ml,480ml
Material:
stainless steel
Heat preservation/cold aging:
6-12 hours
Size:
7*26.5cm 7*22.5cm
Package Contents:
Coffee cup*1 :
Precautions:
1. For the small opening on the lid, please do not invert the cup before closing the lid and the latch, so as not to pour it out! :
2. After filling with hot drinks, please close the lid and keep the cup out of children's reach! :
3. Do not put the cup in the microwave to heat! :
4. It is best to use a sponge cloth or sponge ball to wash the cup by hand in warm water! :
If you have any question, please feel free to contact us directly, we will reply you within 24 hours. :

Најдобри предлози