• Ново
WYGOAKG Воена Термос, Патување Преносни Термос за Чај, Голем Куп на пример шолји за Кафе, Шише за Вода, не ' Рѓосувачки Челик,1500ML

WYGOAKG Воена Термос, Патување Преносни Термос за Чај, Голем Куп на пример шолји за Кафе, Шише за Вода, не

DEN 1977.12
Залиха

Износ

На шише за вода зголемување на дебелината на ѕидот на шише тело, силна & анти-падот,погоден за (0?-212?) пијалоци температура средина, висока температура отпор,не е лесно да се деформира и да се прекине.На ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ, ПОВЕЌЕ КВАЛИТЕТНИ УСЛУГИ : вода чаши се како висока-квалитет, како и другите фитнес производи, да им обезбеди на клиентите со повеќе совршен фитнес производ решенија.Лесно-пиење капак ви овозможува да го отворите со едно копче кога ќе сакате да се напие вода, без да се unscrew капакот, што е погодно за пиење.Потекло : CN(Потекло) Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Функција : Еко-Пријателски Функција : ПРЕНОСНИ Стакло Лагер Материјал : не' Рѓосувачки Челик Метал Тип на : Нерѓосувачки Челик е Применливо Луѓе : МАЖИТЕ Шише Тип : вакуум Drinkware Тип : Вакуум Колби & Thermoses Термос Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Облик : Handgrip Сертификација : CE / ЕУ за Сертификација : SGS Сертификација : LFGB Сертификација : ФДУ Сертификација : ЕЕЗ за Сертификација : CIQ Производство : - Вакуум Колби Термо Изведба : >24 часа Изолација тип : : да се Чува ладна и топла.Вода за пиење со доверба победи?т наштети на вашето тело.

Декларирани својства

Најдобри предлози