• Ново
Шише за вода Нерѓосувачки Челик & Вакуум Изолирани Канализација и заштита на животната средина 17 оз различни бои на располагање Зелено Растение Кактус 10.2x2.6 во

Шише за вода Нерѓосувачки Челик & Вакуум Изолирани Канализација и заштита на животната средина 17 оз различни

DEN 599.76
Залиха

Износ

Оваа шолја е идеална за партија подароци, компанијата настан сувенири, конкуренција за награди, роденденска подароци, итн.6 во Тежина : 360g/500ml Карактеристики тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP материјал, кој е безбеден, хигиенски и еколошки; тенџере тело е двојно-layer нерѓосувачки челик структура, tailless висок вакуум лемење технологија, и внатрешна обвивка на внатрешна обвивка е додадено со бакар позлата процес да се направи изолација ефект подобра изолација, животот е повеќе од 8 години.Надворешниот слој прифаќа два-слој cowhide + нано технологија на печатење, која е еколошки и убава.Забелешка Поради разни фактори мерење, 1-2 см грешка при мерење и боја разлика дали е дозволено.Силен, издржлив, бакар позлата процес, заштита на животната средина, убава, здрава и безбедна.Дури и ако исполнет со мраз или во врела вода, шишето ќе не пот или прегреат!.Погоден За без Оглед на студентите, канцеларијата на работниците, деца и стари лица, сите тие треба таква чаша, да ги донесе топло чувство.Капацитет : 500ml/17oz.Капакот е фиксна да го капакот и може да се удвои, како пиење чаша, идеален за кампување!. Удобен за носење, течење-доказ, не со прскање : капакот е цврсто запечатени и нема да излегуваат во јавноста кога навалена, па може да се стави во торба. Двоен слој од не ' рѓосувачки челик airless шише-внатрешните и надворешните слоеви се направени од корозија-отпорни на 304 нерѓосувачки челик, вакуум изолирани, може да се чува топли и ладни пијалоци за долго време. Широк спектар на употреба : големина : 26x6.

Декларирани својства

Најдобри предлози