• Ново
UMIRIKO Убава Куче Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Боја на Животните Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Тер

UMIRIKO Убава Куче Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Боја на Животните Leakproof,

DEN 1507.20
Залиха

Износ

По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7. Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти; исто така, не се фаќа на литургија со остри предмети, кои може да предизвикаат печатење за да падне; конечно, не се мијат за долго време Впива во вода (не повеќе од 30 минути) лесно ќе предизвика печатење за да падне (Совети : кога печатење позиција е blistered поради впива вода, ве молиме не чистење со вашите раце да се направи печатење падне.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1. 【Инструкции】①.така што може да биде поставена на околу 45°C за 10 часа, а на околу 65°C за 6 часа.Тие се исто така одличен подарок идеја.За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат, како е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар.

Декларирани својства

Најдобри предлози