• Ново
Klean Kanteen Шише, Нерѓосувачки Челик, Диви Орхидеи, 4.4 cm

Klean Kanteen Шише, Нерѓосувачки Челик, Диви Орхидеи, 4.4 cm

DEN 1294.80
Залиха

Износ

Изолирани верзија на оригиналот и иконите Klean Kanteen Класичен шише.Издржливи, со високи перформанси, двоен ѕид вакуум изолација.Ја задржува содржината топла 20 часа, или iced 50 часа.Leakproof Јамка Капа за безбеден транспорт.Голем 1.75" (44mm) отворање одговара на мраз, лесно пополнување и фрлаат.Електрополирани внатрешни работи не ги задржат или да даваат вкусови.Пренослив, еднократно, и рециклираат.Патент.Капацитет : 592ml (20oz).Тежина (без циклус ззп) : 345.7 g (12.2 мл).Големина (без циклус ззп) : 11.1"x2.9" (28.2x7.2cm).Изолирани верзија на оригиналот и иконите Klean Kanteen Класичен шише.

Декларирани својства

Најдобри предлози