• Ново
Jexmon FFreelance Кола Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Колба, Вода, Пијалаци Патнички Шише, 750 ml, Бела (1 Година Гаранција)

Jexmon FFreelance Кола Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Колба, Вода, Пијалаци Патнички Шише, 750 ml,

DEN 901.92
Залиха

Износ

Назад кога сето тоа почна, ние се чувствува сигурен дека немало граници за Слободен.Не користите силен детергент, кајгана или препарати за чистење кои содржат хлор.Висок квалитет на материјалите : 100% рѓа-бесплатно, Храна-одделение, хигиенски, 100% BPA-free, не-токсични, не-истекување.Задржува температура, вкус, свежина и хранлива вредност на пијалок во внатрешноста.

Декларирани својства

Најдобри предлози