• Ново
Spider Шише за Вода, 17 оз (500ml) Vaccuum-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла

Spider Шише за Вода, 17 оз (500ml) Vaccuum-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла

DEN 1072.56
Залиха

Износ

PP, изолирани од не ' рѓосувачки челик, СТП кожа надворешниот топката,додатоци кои се користат се храна-одделение PP материјали, кои се безбедни и здрави за вашиот пијалоци.Голем Капацитет : 17 оз (500ml),погоден за повеќето луѓе е дневните потреби.Чувајте ги вашите пијат ладна, за неколку часа со двојно ѕидови,изолирани шише за вода.Применливи сценарија : Од не ' рѓосувачки челик вакуум колба е погоден за канцеларија или outdoor спортови, кампување, планинарење, дома, на работа или долги планинарење, пешачење, трчање или било какви други активности на отворено.На airless шише е најдобар избор за денот на Благодарноста/Божиќ/Роденден/денот на Вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, членови на семејството, љубовници, итн.Се чувствуваат топла вода во текот на зимата.Ние гарантираме дека високиот квалитет на вода шише сигурно ќе ве молам!Ако, поради некоја причина, не сте 100% задоволни со шише за вода, pls контактирајте со нас,ние ќе се справи со неа во рок од еден ден.Производ performance The тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP материјал.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки; тенџере тело е двоен слој од не ' рѓосувачки челик структура, tailless висок вакуум лемење технологија, и внатрешна обвивка на внатрешна обвивка зголемува бакар позлата процес за да се обезбеди топлина зачувување .Ефектот е подобар и топлина за зачувување на животот е повеќе од 8 години.Надворешниот слој прифаќа два-слој cowhide + нано технологија на печатење, која е еколошки и убава.

Декларирани својства

Најдобри предлози