• Ново
Електрични toaster, фурна, мулти-функција, пица, 1200W, 15L, нерѓосувачки челик, 3D криви лагер, 4 грејни цевки

Електрични toaster, фурна, мулти-функција, пица, 1200W, 15L, нерѓосувачки челик, 3D криви лагер, 4 грејни цевки

DEN 5591.76
Залиха

Износ

[Калено стакло од врата] : All-inclusive зајакнато експлозија-доказ слој (безбедност експлозија-доказ попуштат) + зајакнато стакло слој може да се спротивстави на ненадејна за греење и ладење + висока пропустливост слој може да се спречи топлината загуба + чиста храна-одделение материјали се лесни за чистење. [Контрола на температурата метод] : унифициран за контрола на температурата на горните и долните цевки за да се избегне губење на зеленчук, половина-готви и половина-варен, висока моќност 1200 W, да им помогне на скара да се загрее брзо без да се чека.Нерѓосувачки челик греење сина цевка, греење стапка се зголеми за 35%. [Three-layer картичка позиција] : Независни интегрирани печење послужавник, single-layer печење, мулти-слој за печење, слободни печење. [Прецизна контрола на температурата] : 100 ~ 230 целзиусови степени, за да се исполнат различни печење потреби, електрични ротација температура прилагодување, на еден чекор во место. [Прецизен тајминг] : 60 минути долгорочни времето, контролира, време, мулти-насочен дисипација на топлина дизајн, брз топлина дисипација, и продолжен рерна живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози