• Ново
Носталгија RTOV220RETRORED Ретро 12-Парче Конвекција Toaster Рерна

Носталгија RTOV220RETRORED Ретро 12-Парче Конвекција Toaster Рерна

DEN 2399.76
Залиха

Износ

0.7 кубни нога капацитет - доволно голем за 12 парчиња леб или две 12-инчен пици.Моќен 1500-watts да се пече, тост, конвекција и се пече broil.Прилагодлива температура помеѓу 200-450°F. Четири фаза греење селектор : горна, долна, горна & пониска, и исклучување. 60-минутен тајмер со бел и да останат на функција.Моќ индикатор за светло.Јасна-приказ на висока температура стакло прозорец со нерѓосувачки челик се справи.Вклучува алуминиумски за печење и две nickle оближена со полици.Отстранлив трошка послужавник за лесно расчистување.Стил : Оригинални Ретро Црвено.

Декларирани својства

Најдобри предлози