• Ново
(Црна,2 Парчиња) 27 | C8727AN Remanufactured 27 Мастило Кертриџ Замена за HP OfficeJet 4315 5605 DeskJet 5650 3320 3550 5655 3845 5150 3650 Факс 1240 PSC 1311 1317 Мастило Печатач

(Црна,2 Парчиња) 27 | C8727AN Remanufactured 27 Мастило Кертриџ Замена за HP OfficeJet 4315 5605 DeskJet 5650

DEN 1986.96
Залиха

Износ

Содржини : 2 Пакет Црна 27 C8727 AN 27 Мастило Кертриџ.Страница Принос : врз Основа на 5% писмо / A4 покриеност, околу 760 страници на Мастило Кертриџ.Компатибилен Печатач : HP Office Jet 4315 6110 5610 5605 Desk Jet 5650 3320 3420 3550 5655 3745 3645 3845 3322 5150 3650 Факс 1240 PSC 1311 1317 Принтери.Рафинирани Мастило во Прав : Точни & остри печати излезот за да се направи вашиот печатење изгледа повеќе професионални.Имате прашање, Проблеми со користење на, Враќање или Повраток?Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил ако имате било какви прашања.Нашата Служба за корисници Тим ќе одговорат на вашите прашања брзо.

Декларирани својства

Најдобри предлози