• Ново
Вејд 72-50101 Камионот Корито Железнички Капи Црна Мазна Заврши без Удел Дупки за 1999-2007 GMC Сиера 1500 2500 3500 (Класичен само) со 8ft кревет (Сет од 2)

Вејд 72-50101 Камионот Корито Железнички Капи Црна Мазна Заврши без Удел Дупки за 1999-2007 GMC Сиера 1500

DEN 1918.56
Залиха

Износ

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го вашиот камиони кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Мазна завршница дизајн без удел дупки е издржлив и стилски.Лесна инсталација користење 3 M монтажа лента. 2 парче сет со ограничен доживотна гаранција.Заштитете го вашиот камиони кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Лесна инсталација е брз и останува стави користење 3 M монтажа лента.Мазна завршница дизајн е издржлив и стилски и го опфаќа целиот кревет железнички, без џебови или дупки.Го заштитува вашиот камион и доаѓа со ограничен доживотна гаранција против фабрички дефекти.Две (2) парче сет.

Декларирани својства

Најдобри предлози