• Ново
Герет Андерсон Потпишан од главната бејзбол Лига (MLB Бејзбол02 WS Елисејските PSA 4A76826 - Autographed Baseballs

Герет Андерсон Потпишан од главната бејзбол Лига (MLB Бејзбол02 WS Елисејските PSA 4A76826 - Autographed Baseballs

DEN 3959.76
Залиха

Износ

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed Baseballs.Герет Андерсон Потпишан од главната бејзбол Лига (MLB Бејзбол "02 WS Елисејските" PSA 4 A76826 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Герет Андерсон сувенири.Лос Анџелес Затајувачите на сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози