• Ново
NesRabbit Големи Димензии Милениче Греење Подлога Електрични Подлога за Кучиња, Само-Греење Милениче Греење Подлога со Отстранлив Капак & Температура Прилагодување, з?

NesRabbit Големи Димензии Милениче Греење Подлога Електрични Подлога за Кучиња, Само-Греење Милениче Греење

DEN 2208.00
Залиха

Износ

Безбедно, заштеда на енергија и заштита на животната средина!Овој производ може да се ублажи артритис, болка и да се обезбеди целокупно физиотерапија помош за домашни миленици.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не да дознаете за нашите производи, или можете да контактирате со нас.На дното е не се лизга, погоден за повеќето мачка кревети и куче кревети, и исто така, може да биде ставен директно на подот.Направени на подебели кашмир материјал што го прави миленици повеќе топло.Вграден-во високо-квалитетни топлина-рефлективен слој кој ја рефлектира топлина што се емитуваат од страна на домашно милениче себе за телото, а со тоа остварување на топлина циклус.Исто така погоден за ќелави мачка раси.Спецификација : име на Производ : Пет Кадифен Термички Топлина Pad Material : PVCAdapter : 12 V DC во 3000m APower : 15 Watts Size : 30x30cm Features : IC контрола кутија со LED индикација;Температура на екранот;7 температура нивоа за да ја прилагодите(25~55);55 степен на топлинска заштитник;Еден коло обезбедува во согласност temperature Generates 102 F пријатна heatlow, безбедно voltage Thermostat внатрешноста на pad Chew отпорни на кабелот casing Soft отстранлив капак е машина washable Clean подлога со влажна cloth Fits најмногу пет beds Packing листата : Електрични милениче греење подлога * 1 Your задоволство е нашата единствена желба.8 инчи и тежи околу 450g, погоден за мали и средни домашни миленици, како што се puppies, мачки, зајаци, гвинеја свињи, hedgehogs, итн.Отстранлив структура, отстранлив капак за лесно чистење.Ова домашно милениче греење подлога има температура прилагодување и поставување на функции.

Декларирани својства

Product name:
Pet Plush Thermal Heat Pad
Material:
PVC
Adapter :
12V DC at 3000mA
Power:
15 Watts
Size:
30x30cm
Features:
IC control box with LED indication; :
Temperature display; :
7 temperature levels to adjust(25~55); :
55 degree thermal protector; :
Single circuit provides consistent temperature :
Generates 102F comforting heat :
low, safe voltage :
Thermostat inside of pad :
Chew resistant cord casing :
Soft removable cover is machine washable :
Clean pad with damp cloth :
Fits most pet beds :
Packing list:
Electric pet heating pad * 1 :
Your satisfaction is our only wish. If you have any questions about our products, you can contact us to learn about our products, or you can contact us :

Најдобри предлози