• Ново
JASMODER Тропски Leaf09 Водоотпорен Перење Кошница 82l Количка за Перење Облека Торба со Рачки

JASMODER Тропски Leaf09 Водоотпорен Перење Кошница 82l Количка за Перење Облека Торба со Рачки

DEN 925.68
Залиха

Износ

Материјал : Се Направени Од Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина,Со Јп Одбор Поддршка На Дното.Големина : 28.35 Инчи Висок,14.96 Инчи Во Дијаметар.Карактеристики : Голем Капацитет,Внатрешниот Водоотпорен Јп Обложување,Лесен И Свитлива,Многу Погоден За Патување Или Дома.Инструкции За Перење : Делумно Исплакнете Ја Со Ладна Вода,Не Е За Машина За Миење Или Кајгана.Забелешка : Може Да Постојат Мали Грешки Во Производ,Кој Е Нормална Појава И Не Е Во Рамките На По-Продажбата На Обработка.Голем Капацитет За Дизајн,Да Ги Исполнуваат На Вашиот Складирање Потреби,Дозволете Му На Вашиот Дом Стане Чиста!Оваа Перење Кошница Ви Нуди Широк Избор На Стилови За Да Изберете Од.Одат Во Нашата Продавница И Да Се Најде Вашите Омилени.

Декларирани својства

Најдобри предлози