• Ново
TOPTIE Обоени Алишта Перење Кеси со Патентите Заштита на Градници во Машина за Перење, трговија на Големо-100 Компјутери-L

TOPTIE Обоени Алишта Перење Кеси со Патентите Заштита на Градници во Машина за Перење, трговија на Големо-100

DEN 3436.56
Залиха

Износ

Направен од висок квалитет на најлон мрежа со патент затворање, трајни производи за долготрајна употреба.Автоматско заклучување може да ја спречи на перење торба од отворањето, додека за миење.Големина : S (12" x 15-3/4") / M (15-3/4" x 19-1/2") / L (19-1/2" x 23-1/2").Боја : модели може да се разликуваат.Многу мека најлон материјал и се чувствуваат ништо, трајни и дише.Овие перење кеси се погодни за перење облека, фармерки, долна облека, чорапи и други облека, и може да се заштити delicates од snags и tangles.Specification Material : Најлон мрежа со zipper Size S : 12" x 15-3/4"; M : 15-3/4" x 19-1/2"; L : 19-1/2" x 23-1/2"; Боја : како слики со Висок квалитет перење чантата одликува со патент затворање и парична казна ткаат решетката ткаенина која ќе трае цел живот.Мрежа перење миење кеси за долна облека ја штити вашата деликатна brassieres кога се става во машина за перење.Види преку мрежа, го прави лесно за вас да се најде вашите лични предмети и да ги задржи од добивање на изгубени.Убаво патент затворање држи delicates безбедно во машина за перење.Соодветен mesh големина може да им помогне на проток на вода преку лесно.

Декларирани својства

Најдобри предлози