• Ново
CaTaKu Спорт Перење Забавува Торба Секојдневен Торба, Гол Топката Перење Кошница Голема Кутија за Складирање Водоотпорен Лесна за Носење за Семејниот Дом Перална, 12.6

CaTaKu Спорт Перење Забавува Торба Секојдневен Торба, Гол Топката Перење Кошница Голема Кутија за Складирање

DEN 695.52
Залиха

Износ

Уникатен Дизајн на Оваа перење торба е направен од висок квалитет на алуминиум справи, со мека пена рачка, така што ќе може да го одржи удобно и лесно.Погоден за повеќето прилика, би можеле да се користат во перална, гардероба, маса и канцеларија за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање, и така натаму.Тоа ќе го направи вашиот дом уредно, донесе јасна и удобно за вас.Постојат повеќе ја користи за да се истражуваат.Висок Квалитет : Оксфорд ткаенина со водоотпорен ЈП обложување , лесни, но трајно и преносливо, стабилна и набивање на дното, количка за простор за заштеда на енергија.Мулти Функција : Тоа може да се користи за да се соберат играчки, кукли и приказна книги за Семејство; тоа може да се користи за да се одржи облека, чорапи и чевли; тоа дури и може да се користи како перење кутија водоотпорен перница.Тоа може да декорирате вашиот дом кога ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/валентин/ св.Тоа не само што може да ви помогне да се соберат и организирање на облека, но, исто така, продавница за играчки.Spcification Димензија : 12.

Декларирани својства

Најдобри предлози