• Ново
Harpy Мотори Автомобилската 1/2 оз Професионални се Допре до Сликам со Четка Компатибилен со 1999-1999 Chrysler AY97WPT Everglade Бисер-Боја Натпревар Загарантирана

Harpy Мотори Автомобилската 1/2 оз Професионални се Допре до Сликам со Четка Компатибилен со 1999-1999 Chrysler

DEN 1627.20
Залиха

Износ

Сите наши допре до бои се направени во САД и обичај се меша во куќата за да се обезбеди натпревар за вашиот автомобил.Обичај компјутер мешани прецизност боја бои.Лесно да се примени и брзо сушење, Трајни accrylic уретан заврши.Совршен за мали допрете прозорци, рок чипови, гребење или дури и поголеми површини.Половина унца сад заврши со допир нагоре боја четка и инструкции.Точно натпревар–загарантирана, од сопствени мешавини на стотици илјади фабрика исти бои.Професионални резултати–без искуство потребно.Издржливи accrylic уретан заврши.Совршен за мали допрете прозорци, рок чипови и гребнатини.Тоа е лесно да се примени и брзо сушење.Специјално формулиран, супер сјајни, една фаза уретан формула која не бара јасна грб Вклучува микро-фината четка за прецизност и допир до апликација.

Декларирани својства

Најдобри предлози