• Ново
Harpy Мотори Автомобилската 1/2 оз Допре до Наслика Комплет Basecoat и Clearcoat со Четка Компатибилен со 1996-1996 Chrysler Cirrus КОЛЧЕ Темно ружино дрво Металик Боја Натпревар Загарант

Harpy Мотори Автомобилската 1/2 оз Допре до Наслика Комплет Basecoat и Clearcoat со Четка Компатибилен со 1996-1996

DEN 502.80
Залиха

Износ

Сите наши допре до бои се направени во САД и обичај се меша во куќата за да се обезбеди натпревар за вашиот автомобил.Обичај компјутер мешани прецизност боја бои.Лесно да се примени и брзо сушење, Трајни accrylic уретан заврши.Совршен за мали допрете прозорци, рок чипови, гребнатини.Половина унца сад заврши со допир до боја и Половина унца на Clearcoat со четка и инструкции.Точно натпревар–загарантирана, од сопствени мешавини на стотици илјади фабрика исти бои.Професионални резултати–без искуство потребно.Издржливи accrylic уретан заврши.Совршен за мали допрете прозорци, рок чипови и гребнатини.Тоа е лесно да се примени и брзо сушење.Специјално формулиран, супер сјајни уретан формула доаѓа со микро-фината четка за прецизност и допир до апликација.Нашите Бои никогаш не се намалува или напои надолу.Ние само го продаде квалитет бои се меша во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози