• Ново
Underbed Складирање Камерата на Телефонот Патување Преносни Monopod Tripod Стојат Алуминиум Легура за Видео видео камера паметен Телефон Флексибилни Selfie Стап со Безжичен Да

Underbed Складирање Камерата на Телефонот Патување Преносни Monopod Tripod Стојат Алуминиум Легура за Видео

DEN 1177.68
Залиха

Износ

360° хоризонтална и вертикална снимање : лесно префрлување, промена на аголот, и се погледне за различни убавина.Безжичен далечински управувач : слободни раце, далечински контрола во рамките на 10m.Лесен за складирање : лесно да се свитка, лесно да пристапите во секое време, на нето-тежина на производот е 355g, и задно должина е 35.5 cm.Скриени далечински управувач : лесно да се работи, не е лесно да се изгуби, 120m Ah батеријата, Bluetooth V4.0, може да се врши на авионот.PTZ режим : Компатибилен со 1/4 интерфејс галантерија, дигитални камери, спортски камери, итн.на пазарот.Лесно shooting Low-агол на снимање, 360-степен ротирачкото, слободно прилагодливи gimbal ви дозволува да ги преземе неограничен панорамски фотографии/videos Less простор occupied As на selfie stick This мобилен телефон tripod monopod може да се користи како selfie стап.Живеат mode / потера mode / стабилен снимање mode Size : Откако беше укината, тоа е само 35.5 cm, едноставно да се свитка, и е подготвен за користење.Дел телескопски стап да 1490mm.

Декларирани својства

Најдобри предлози