• Ново
Со гордост Чиста Орев Леб Crumbs Алтернатива - Вегетаријанци, Кошер, Кето, Paleo, Глутен и Шеќер Слободни, Природни Ниски Хидрати - Совршен Сите Намена Микс за Оброци, Десе?

Со гордост Чиста Орев Леб Crumbs Алтернатива - Вегетаријанци, Кошер, Кето, Paleo, Глутен и Шеќер Слободни,

DEN 311.76
Залиха

Износ

ЗДРАВА АЛТЕРНАТИВА - Замена својата редовна леб crumbs со поздрав меша и вие не може да се погледне назад од нејзината вкусна глутен слободни орев crumbs.НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИУМ ОРЕВИ - Вкус разликата со овој природен и здрав текстура од премиум pecans, cashews, и бадеми лешници.СОВРШЕН МИКС - Помеша со највисок квалитет на зачини и зрнести плодови да се направи вашата чинија повкусна и поздрава.Нут Crumbs се совршен состојки за ракчиња, пилешко, или други омилени breaded јадење.СИТЕ НАМЕНА ОРЕВ CRUMBS - За вашиот печење, десерт, и готвење потреби - се обидете поздраво алтернативи со нашите кето, кошер, вегетаријанци, и глутен слободни crumbs.RESEALABLE ПАКЕТ - Погодно спакувани за лесно складирање, додека одржување на орев crumbs свежи и спремни.Вкус : Pesto.

Декларирани својства

Најдобри предлози