• Ново
ZXJTX Лебди Помеѓу Бања Организација Туш Полица на Ѕидот Чување на Решетката да се Држи Носителот Организатор Уредната Вшмукување Бања Соба, Канцеларија, Дневна Соба

ZXJTX Лебди Помеѓу Бања Организација Туш Полица на Ѕидот Чување на Решетката да се Држи Носителот Организатор

DEN 694.08
Залиха

Износ

Тоа е голема за да ви даде место да се откажам и да се стави работите во домот, тоа е совршен дом за внатрешна декорација!.Сосема нов и висок квалитет.Мазна работ, заштита од повреда.Дупки во дното, одвод на вода, да ги задржи на сушење.Високо квалитетна ABS пластика, еко-пријателски, издржливи.Двојно морон дизајн, одговара на повеќето мазна површина.Имајте ѕид површината на чиста и сува пред да ја инсталирате.Јас верувам дека исто така ќе ви се допадне.Име на производ : Ѕид Shelves Material : ABS Пластика.Големина на : 27*10.5*6.5 cm Color : Бела, Сина, Розова, Blue Shampoo, сапун, клима уред, туш гел, жилет, четка за заби, фланелен боксери, туш капа, крпа, et Package се Вклучени : 1 * Бања Shelfprompt : 1. Ве молиме внимателно да се провери големината и бојата на објектот пред да го купат.2. Освен за производите прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози