• Ново
XMSH Бања Организатор Полици Бања Агол Туш Полица, Ѕид Монтирани Бања Носителот Додатоци Туш Организатор (Боја : Сребро Б)

XMSH Бања Организатор Полици Бања Агол Туш Полица, Ѕид Монтирани Бања Носителот Додатоци Туш Организатор (Боја

DEN 708.96
Залиха

Износ

Материјал : space алуминиум(Црна,сребрена)/нерѓосувачки челик(Светла Сребро).Големина : Триаголник : W*H : 29*6cm(11.41*2.36 во), од страна на работ должина 21cm(8.26 во), Правоаголник : L*W*H : 32*12.5*6cm(12.59*4.9*2.36 во).Организацијата полиците може да се користи за бања, тоалет, кујнски или други простории, добра за чување варираат секојдневно резерви.Карактеристики со не-исчезнува, отпорно на гребење и издржливи.Овие цврсти ѕид монтирани бања полиците се дизајнирани за вашиот бања/ кујна/ Dorm да helpe вашата соба да изгледа толку многу почист.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Правејќи совршен употреба на аголот простор на бања, кој е идеален избор за чување шампон, туш гел, крем, итн.Ефикасна агол простор бања складирање организатор, заштедува простор, а исто така има одлични складирање функција.Тип : Триаголник Агол Полица/Правоаголник Агол Shelf Color : Црна,сребрена,Светла Silver Number на Групи : Една Tier Install стил : Ѕид Монтирани Type Type : Бања Shelves Mounted : CORNERModel Број : Бања Shelves Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.

Декларирани својства

Најдобри предлози