• Ново
Кујнски Мијалник Организатор Складирање Рек Агол Лепило Бања Нерѓосувачки Челик Полици Лебди Полици Бања Организатор

Кујнски Мијалник Организатор Складирање Рек Агол Лепило Бања Нерѓосувачки Челик Полици Лебди Полици Бања Организатор

DEN 972.00
Залиха

Износ

【Лесен за употреба】лесно да го инсталирате, расклопување и чистење, нема да го оштети вашиот мијалник.Нашите потоне сунѓерот носител е лесно за чување чистење алатки за секојдневно чистење.Тоа е многу простор за заштеда на енергија!. 【Едноставна Собранието】Хуманизирано дизајн, тоа е повеќе стабилен и не се тресат.Лесно да се соберат, брише и се чисти.Креативен дизајн за практично користење, изгледа модерен и елегантен. 【Идеална алатка】се Отвори празен дизајн може да се направи вода ги изгубите брзо.Мијалникот чува вашите садови далеку од валкана вода во мијалникот. 【Издржлив Материјал】Кујнски Мијалник Организатор Потоне Складирање Решетката има добра товарот капацитет, не се деформира, е постабилна.Потрошувачка Кошница Решетката е удобно да се справите на соодветна висина. 【Гаранција за квалитет】Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди најдобра пред-продажба и по-продажба на услуги.

Декларирани својства

Најдобри предлози