• Ново
YLUU Сапун Фармацевт Шише Природни Мермерна Бања Додаток за Поставување Вклучува Сапун Фармацевт,Држач, Четка за заби,Сапун Јадење Фармацевт Пумпа 5oz Лосион Пумпа Ши

YLUU Сапун Фармацевт Шише Природни Мермерна Бања Додаток за Поставување Вклучува Сапун Фармацевт,Држач, Четка

DEN 674.40
Залиха

Износ

Нашите сапун фармацевт е погодна за секој дневно течност, и може да се користи за сапун, детергент, лосион, ароматерапијата етерично масло мешавина, шампон, туш гел, рака сапун, масажа на нафта, итн.Направени од мермер материјал, површината е мазна и не-стап, и контрола е удобно.Рачно изработени фино брусење, водоотпорен и влага-доказ, позлатени додатоци се повеќе приклучоци стил, висока вредност и практична.Природен бисер (не-керамички) купатило во собата.Направен од дебела прирачник фино брусење материјали.

Декларирани својства

Најдобри предлози