• Ново
Сапун Фармацевт Сапун Фармацевт Автоматско Индукција Сапун Пумпа Машина Ѕид-монтирани Перфорација-бесплатни Електрични Smart Домаќинство Автоматско Лосион фармац?

Сапун Фармацевт Сапун Фармацевт Автоматско Индукција Сапун Пумпа Машина Ѕид-монтирани Перфорација-бесплатни

DEN 866.88
Залиха

Износ

Анти-кражба заклучување дизајн, избегне случајно отворање, остатокот увери за да се инсталира на места.Тоа е зошто нашите јасно бања ансамбл не само што изгледаат одлично.Двојна моќ supply Applicable места : Болница / хотел / аеродромот станица / градинка / office / home, итн.Почитувани, поради разликата на секој монитор, сите големини се рачно мери, не може да биде мала грешка во појавување на бојата, големината на сите слики во оваа детали, ве молиме погледнете на вистинскиот производ примени.Монтажни задната плоча, посебен дизајн, лесно да се инсталира и чиста.Солза филмот и го инсталирате, нема дупчење се бара, нема траги на расклопување, без оштетување на ѕидот, без бучава и прашина за време на инсталацијата.Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.Инфраред индукција е free на контакт, и да течноста може да биде укинат од страна на дојдеме да се избегне контакт со крстот инфекција.Функција : ★Елиминира туш шише средена , одлична за лосиони течни сапуни или sanitizer, средства за дезинфекција, туш гел, шампон и сл.Голем капацитет, свежи и транспарентни, 600 ML голем капацитет, повеќе не се користи, транспарентна сад е јасно на прв поглед, лесно да додадете течност и се мијат.☆Ви посакувам среќен живот.☆Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоци има од 1 до 3 см грешка е нормално, ве молиме да се разбере ви благодариме.Дупка-бесплатна инсталација, нема потреба да се вежба, солза филм да го инсталирате, демонтажа и монтажа нема да ја напушти знаци, нема да ја оштети ѕид, сенди ѕидот не е applicable Please забелешка : ☆Сите наши производи се направени во вид.

Декларирани својства

Најдобри предлози