• Ново
Туш кабина Завеса 48 x 72 инчен,Бања Прибор Водоотпорен Дома Бања Оркестарот 8 Grommet Дупки-Јасно (Black & White Plaid)

Туш кабина Завеса 48 x 72 инчен,Бања Прибор Водоотпорен Дома Бања Оркестарот 8 Grommet Дупки-Јасно (Black &

DEN 1308.00
Залиха

Износ

Завеса Големина : 48 инчи ширина од 72-инчен должина, вклопува кабина големина тушеви / застане бања кади RV приколка туш.Квалитет на Материјалот : Премиум полиестер ткаенини туш завеса, машина перат; Rustproof метал grommets и засилен врвот насловот чувајте го издржлив, лесен за инсталација.Трендови Дизајн : HD графички дизајни печатени со напредни боја-брзо технологија.Ултра мазна специјалност дизајн создаден за да се спротивстави на вода и да се промовира вода мушка формирање толку вода брзо ролни надвор на површината, со цел вашата бања суви и чисти.Лесен за Инсталација : Црна 2. Во зима, температурата на мал простор во бања или туш може да се сочува за да се спречи топлината од dissipating премногу брзо;3. Шарени туш завеса игра таква улога во омекнување на атмосферата и beautifying просторот;Напомена : Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3 mm.Објектот може да биде малку различен од слика се должи на осветлување и вашиот монитор екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози