• Ново
ПОВТОРИ морска ѕвезда Плажа Тема Туш Завеса Ткаенина, Тропско Море Бранови Seashell Conch Хавајски Крајбрежје Сцена, Ocean View Крпа Туш Завеси, Нема Мирис со 12 Rustproof Grommet Дупки

ПОВТОРИ морска ѕвезда Плажа Тема Туш Завеса Ткаенина, Тропско Море Бранови Seashell Conch Хавајски Крајбрежје

DEN 448.32
Залиха

Износ

Завеса Големина : 69" широк x 70" долго, Погоден за господар, бања, гостин тоалет, детска бања, Дома и Hotel, Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина.Материјал : Професионални полиестер ткаенини туш завеса, машина перат; Rustproof метал grommets и засилен врвот насловот задржи тоа трајни.Еко-Пријателски : Ова платно туш завеса Еколошки, хотел квалитет на ткаенина без винил и пвц мирис, мека на допир и вниманието на вашата бања.Уникатен Дизајн : Дигитално печатење, Јасна слика, Не исчезнува; здрава на вашето семејство.пакетот вклучува 12 Компјутери туш завеса куки.лесно виси на туш род.Лесно Нега : Машина за миење ладно, нежно и одделно.Собори сува ниска и да се отстранат веднаш.Навремено и згаснат Отпорни.Карактеристики : 1.Оваа ткаенина туш завеса е лесно да се чисти и одржува.2.Висок квалитет на полиестер ткаенини, Спречување водата истури, Не лагер е потребно. 3.Еколошки, Не винил, Не PEVA, Без мирис, без Мирис. 4.Живописни бои, Јасна слика, Не исчезнува, Машина перат.Димензии : 69 инчен (Широк) X 70 инчен (Долго) со цел да се вклопи стандардизирани бања кади, брз и луксузен начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, спална соба, тоалет, господар бања, детска бања, dorm соба, хотел бања.Пакет : 1 Pc Туш Завеса + 12 Pcs Пластични Hooks You ќе уживате во вашата бања време со овие креативни и уникатни туш завеса!.

Декларирани својства

Најдобри предлози