• Ново
Rubbermaid Комерцијални Производи FGNC30W1L Соберат-A-Коцка Индивидуализира Рециклирање Контејнери со Заклучување, Стакло/Отпад, 28 1/2 gal

Rubbermaid Комерцијални Производи FGNC30W1L Соберат-A-Коцка Индивидуализира Рециклирање Контејнери со Заклучување,

DEN 6734.16
Залиха

Износ

Се прилагоди на овие кутиите на двата краја на вашите специфични отпад, рециклирање, и безбедност потреби, Едноставно изберете од 3 база големини, капак видови, и decals да се прилагодите.Retainer Бендови се одржи поли кеси безбедно внатрешноста, Беж прав обложени тело w/ Архитектонски Бронза капак.Вклучува 4 уникатни 8-инчен широк од 3-инчен висока decals.Вклучува нога levelers и 2-галон капе пан, Пијано шарки Располагање Капак со сопствени отворање.Ги исполнува АДА Стигнат до Низа Барања и е Сојузна Спецификација A-A-182 s кожата, воздух, или површината грижа, секој производ е специјално дизајнирана да се промовира здравје и благосостојба, намалување на трошоците, како и подобрување на вашиот facilitys слика.Направен да трае во било која состојба и се наменети за комерцијални средини со стилови кои се движат од современите практични.

Декларирани својства

Најдобри предлози