• Ново
ACDelco ГМ Оригинална Опрема 8625404 Автоматски Менувач Излез Вратило Удар за Миење

ACDelco ГМ Оригинална Опрема 8625404 Автоматски Менувач Излез Вратило Удар за Миење

DEN 519.84
Залиха

Износ

ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.ACDelco ГМ Оригинална Опрема Автоматски Менувач Излез Вратило Удар за Миење е ГМ-се препорачува замена компонента за една или повеќе од следниве возило системи : автоматски менувач/transaxle, и/или manual drivetrain и оски.Оваа оригинална опрема за миење ќе обезбеди исти перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.

Декларирани својства

Најдобри предлози