• Ново
BENECREAT 20 Пак 15ml/0.5 oz Стаклени Шишиња Примерок Ампули со Зезнав Алуминиум Капи за Сакаат Порака Шише, Примерок Течност, Уметности & Занаети, Свадба Фаворизира Декораци?

BENECREAT 20 Пак 15ml/0.5 oz Стаклени Шишиња Примерок Ампули со Зезнав Алуминиум Капи за Сакаат Порака Шише,

DEN 117.60
Залиха

Износ

【Пакетот Вклучува】 : 20 пакети 15ml стаклени шишиња со алуминиумска капи, мерките 0.78x2.55 инчи/2x6.5cm, ве молиме љубезно се земе pic2 како референца. 【Висок Квалитет】 : Шише е направен од стакло, трајни и здрав за употреба, не е лесно да се скрши; Капи е направена од алуминиум, се тесни и rustproof. 【Преносни Големина】 : мал шише може да се стави во џебовите или кеси, што е одлично за чување на примерокот течности/лосиони, бонбони, таблети или витамин капсула за патување. 【Широка Употреба】 : Може да се користи како украсен шишиња, како што сакаат/порака шише да разубавувањето свадба, роденден партии или само за изложба со занает изработка на минијатурни уметност. 【Diy Создавање】 : симпатична стаклено шише ви овозможува да прикачите посебни lables или украсување со коноп јаже или лента за да се направи повеќе привлечна.BENECREAT Стаклени Шишиња со Алуминиумска Капи Карактеристики Количина : 20pcs Капацитет : 15ml, преносни големина за да се носат со се Направени на премиум стакло и алуминиум, трајни и здрав Дизајн вашиот уникатен стаклено шише со атрактивни етикети за партиска декорација или занаети складирање!.

Декларирани својства

Најдобри предлози