• Ново
Само да се Каже Foiled Печатени Ткиво Хартија - Сребрени Ленти - 3 Листови - Големина 26.7 x 19.7

Само да се Каже Foiled Печатени Ткиво Хартија - Сребрени Ленти - 3 Листови - Големина 26.7 x 19.7

DEN 162.00
Залиха

Износ

Foiled ткиво хартија, дел од Само да се Каже опсег од Tallon.Доаѓа во пакување од 3 листа, 2 листови foiled и 1 вкупно рамнина.Секој лист мерки 680mm x 500mm (26.7" x 19.7").Совршени за подароци виткањето, декоративни прикажува, го забавува кошеви, персоналните подароци, занаети и повеќе.Foiled ткиво хартија, дел од Само да се Каже опсег од Tallon.Доаѓа во пакување од 3 листа, 2 листови foiled и 1 вкупно рамнина.Секој лист мерки 680mm x 500mm (26.7" x 19.7").Совршени за подароци виткањето, декоративни прикажува, го забавува кошеви, персоналните подароци, занаети и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози