• Ново
SupplySource 6ft USB PC Кабел за Податоци за Кабелот за напојување Замена за M-Audio Брз пат Ултра USB2 8x8 Аудио

SupplySource 6ft USB PC Кабел за Податоци за Кабелот за напојување Замена за M-Audio Брз пат Ултра USB2 8x8

DEN 215.76
Залиха

Износ

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, сервер, камера и повеќе, на лаптоп, компјутер или друг USB-от уред. ✔На податоци брзина на пренос на овој печатач кабелот е да стигне до 480 Mbps, исто така,овој usb кабел за принтер наназад компатибилен со USB 1.1(12 Mbps) и USB 1.0(1.5 Mbps) стандардни уреди.Plug and play. ✔Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал. ✔Овој USB 2.0 И Е-Човек да се Б-Машки кабелот е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ). ✔6ft USB PC Кабел за Податоци за Кабелот за напојување Замена за M-Audio Брз пат Ултра USB2 8x8 Аудио.Supply Source 6ft USB PC Кабел за Податоци за Кабелот за напојување Замена за M-Audio Брз пат Ултра USB2 8x8 Audio Notice : 1. Ве молиме осигурете се дека уредот пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Декларирани својства

Најдобри предлози