• Ново
Jomihoney USB C Адаптер 24 Иглички Десен Агол Магнетни Тип C Connector Поддршка USB PD 100W FastCharger,10Gb/s за Пренос на Податоци, 4K@60Hz Видео Излез Компатибилен со MacBook Pro/Воздух и Повеќе USB-C

Jomihoney USB C Адаптер 24 Иглички Десен Агол Магнетни Тип C Connector Поддршка USB PD 100W FastCharger,10Gb/s

DEN 455.76
Залиха

Износ

24 иглички дизајн обезбедува нема краток спој и да се дава во текот тековната заштита.LED индикатор светлата кога пренос на податоци. Ве молиме чувајте ги децата подалеку од овој USB-C магнетни адаптер.и агол од 90 степени совршено се вклопува лап-топ компјутери и мобилни телефони, да не ги блокира од користење на соседните USB-В порта.

Декларирани својства

Најдобри предлози