• Ново
Burt'sBurt е Пчели Природни Навлажнувачки Усна Сјај, Есенска Магла - 1 Цевка со Стапче Апликатори

Burt'sBurt е Пчели Природни Навлажнувачки Усна Сјај, Есенска Магла - 1 Цевка со Стапче Апликатори

DEN 215.76
Залиха

Износ

НАВЛАЖНУВАЧКИ УСНА БОЈА : Збогатен со навлажнувачки восок и омекнување сончогледово масло, овој усна сјај оди на совршено мазна за секогаш здрав изглед и убави усни.Овие усна glosses се ослободени од parabens, phthalates, petrolatum и SLS.

Декларирани својства

Најдобри предлози