• Ново
Белгиски Вафли Создателот, Nonstick Вафли Песна со Прилагодливи Браунинг Контрола, 1200 W Компактен 2 Парчиња Вафли Машина за Појадок, Ручек со Лесно Чистење, Бела

Белгиски Вафли Создателот, Nonstick Вафли Песна со Прилагодливи Браунинг Контрола, 1200 W Компактен 2 Парчиња

DEN 1103.76
Залиха

Износ

Брзо И Едноставно - Со 1200 W, двојно вафли создателот загрева во рок од 3 минути само, готвачи 30% побрзо од другите.Двострано греење цевки обезбеди дури и конзистентни резултати, churning од ДВА 5.75x3.5inch Белгискиот-стил waffles во само 4-5 минути.Прилагодлива Контрола на Температурата - Изберете од 5 нијанси да се готви waffles точно колку ги сакате.Високото поставување на потемни и crispier на waffles.Двојно индикатор светлото ви даде прецизни сигнали.Кул-допир се справи со дизајн за лесно ракување.Лесно Чистење & Продавница - Екстра трајни не-стап плочи овозможи ниска масленост, печење, што waffles совршено отстранети во едно парче и вафли железо лесно избриша чиста, а последната 8x подолго од другите.Претекување канал фаќа вишокот тесто за да се избегне неред.Кабелот-Складирање дизајн заштедува простор за складирање.Се елиминира Guesswork : Моќ и загрејте светлата на врвот на вафли создателот се покаже, кога моќта се на и кога е жешко и се подготвени за тесто.Разноврсна И Вкусни - се Готви класичен вкусна waffles како чоколадо, маштеница, банана, орев, овес, чоколадо чип, пица, цимет ролни, итн., или направете го тоа полн со креативност како hash browns, омлет, па дури и бисквит пици.Одлично за деца или на go!.

Декларирани својства

Најдобри предлози