• Ново
ZZ Срцето Вафли Создателот со нелеплива Плоча 1200W, Црна/Сребрена

ZZ Срцето Вафли Создателот со нелеплива Плоча 1200W, Црна/Сребрена

DEN 1199.76
Залиха

Износ

Кабелот Заврши : Избегнувајте кабелот од заплетка.Браунинг Контрола : се Направи меки или хрупкави вафли.Не-стап и отпорно на Гребење Quantanium готвење површината е лесно се чисти-up.Загреете процесот ќе започне кога ќе приклучок во штекер.Лесно се чисти-up : Не-стап и отпорно на Гребење Quantanium површината за готвење.Вафли железо bakes 10 вкусни срцето waffles во минути кој е лесен-за-cut.Кабелот обвива под основата за компактен складирање.Кога температурата е подготвен за готвење, зелениот индикатор светлото ќе светне што значи загреете процес е завршен.Нерѓосувачки челик горниот капак; Лесно-отворете кул допир рачка со заклучување.Висока Моќност Карактеристики : 1200 Вати.Уредот сега е подготвен за печење.Индикатор за светло ве потсетува совршен за готвење време; Браунинг контрола за правење меки или хрупкави вафли. 10 во 1 : Пече 10 вкусни срцето waffles во минути Висока Моќност Карактеристики : 1200 Вати Лесно се чисти-up : Не-стап и отпорно на Гребење Quantanium готвење површината Браунинг Контрола : се Направи меки или хрупкави вафли.Продавница Вертикално : заштедете повеќе простор за вашата кујна. 5 во 1 Вафли железо bakes вкусни срцето вафли во минути.Нерѓосувачки челик горниот капак; Лесно-Отворете кул допир рачка со Заклучување. 5 во 1 Вафли железо bakes вкусни срцето вафли во минути индикатор за Светло ве потсетува совршен за готвење време; Браунинг контрола за правење меки или хрупкави вафли Не-стап и отпорно на Гребење Quantanium готвење површината е лесно се чисти-up Кабелот обвива под основата за компактен складирање Нерѓосувачки челик горниот капак; Лесно-отворете кул допир рачка со заклучување.

Декларирани својства

Најдобри предлози