• Ново
LIBAITIAN Мини Вафли Создателот, Вкусна Доручек Палачинка Создателот Железо,Со Тесто Четка,Совршен Кујнски Апарати Белгиски Вафли Производител

LIBAITIAN Мини Вафли Создателот, Вкусна Доручек Палачинка Создателот Железо,Со Тесто Четка,Совршен Кујнски

DEN 407.76
Залиха

Износ

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : едноставно приклучете се и да одат, Со 350 w,мини вафли создателот загрева во минути.четка за нафта ,се Прелива тесто, а потоа само ја чекате за вафли палачинки.ШИРОКА УПОТРЕБА : Мини waffles одлуки не само што се добар избор за waffles, но исто така погоден за panini, вафли се меша и други појадок, ручек s одличен помошник за правење на сите видови на храна.Ако ви се пресече во нешто добро,треба да се одржи на тоа.

Декларирани својства

Најдобри предлози