• Ново
Hyper Милениче Kettlebellz Кадифен Куче Играчки (Интерактивни Куче Играчки, Куче Џвакање Играчки & Куче Затегнување Играчки Одлична за Multipet Домаќинства) Забава Куче Играчк

Hyper Милениче Kettlebellz Кадифен Куче Играчки (Интерактивни Куче Играчки, Куче Џвакање Играчки & Куче Затегнување

DEN 1065.60
Залиха

Износ

Како и со било куче играчка, ве молиме секогаш да се надгледува вашето домашно милениче додека играте.Овие интерактивни куче играчки поттикне стимулација за кучиња од сите возрасти.КАДИФЕН ПИСКЛИВ КУЧЕ ИГРАЧКИ : Примами на вашето куче да се кандидира, потера, пуштате, и да вежба со Хипер домашно Милениче Kettlebellz.Уникатно во облик на куче играчки кои се одлични за истурам, играње затегнување на војната, милување со, или за голема игра на собирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози