• Ново
Ljyutihggyjd Ткаенина Ножици, Убавината На Ножици Нерѓосувачки Челик Eyelash Веѓа Парична Казна Коса Тример Режа Остри Agnail Машина

Ljyutihggyjd Ткаенина Ножици, Убавината На Ножици Нерѓосувачки Челик Eyelash Веѓа Парична Казна Коса Тример

DEN 914.40
Залиха

Износ

▲Исклучителни ножици за повеќекратна употреба во различни простории, во Занаетчиски Работилници, бања, шиење соба, перална, занает соба, во канцеларија, големи за повеќето редовни домаќинство задачи. ★Професионални Убавина Ножици , мора да се користи внимателно. ★Не може да се намали ноктите, само употреба на Веѓа Eyelash Ножици. ★Ако трим тешко ноктите, ножици ќе биде укинат.Ве молиме заштита на ножици. ★Алатки се богати и практичен, кој е добар избор за домаќинство секојдневна употреба, патување и празник подароци.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Applicable сцена : home Size : 9.5*4.4 cm Color : silver Quantity : едно парче.

Декларирани својства

Најдобри предлози