• Ново
ZHGYD 1pcs Милениче Спорт Фитнес Хрчак Тркала Хрчак Џогирање Тркала Боја Смешни Работи Пластична Играчка Хрчак Материјали

ZHGYD 1pcs Милениче Спорт Фитнес Хрчак Тркала Хрчак Џогирање Тркала Боја Смешни Работи Пластична Играчка Хрчак

DEN 472.80
Залиха

Износ

Здрава и еколошки еколошки одбор материјал, кој е водоотпорен и mothproof, висока цврстина, и лесно да се чисти.Лесна инсталација, лежишта може да биде инсталиран од страна на усогласување на стеги.Ве придружува добар партнер, безбедно и не-токсични, може да се користат со доверба.Може да се стави во својот кафез или надвор.Домашни миленици секогаш бара играчка за нив да се игра и ќе се забавуваат со тоа.Служи за хрчак, морско свинче chinchilla, итн.Материјал : PVCFeature : Rotatable Target Публика : Мали Animals Outer дијаметар : 13cm Inner дијаметар : 12cm Feature : 1. Здрава и еколошки еколошки одбор материјал, кој е водоотпорен и mothproof, висока цврстина, и лесно да се clean2.Лесна инсталација, лежишта може да биде инсталиран од страна на усогласување на clamps3. Ве придружува добар партнер, безбедно и не-токсични, можете да ги користите со confidence4.Може да се стави во својот кафез или надвор.Домашни миленици секогаш бара играчка за нив да се игра и ќе се забавуваат со тоа.5.Служи за хрчак, морско свинче chinchilla, итн.Пакет содржи : 1 x Хрчак работи wheel Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози