• Ново
ZHGYD Хрчак Воланот Не се Лизга Тивко Работи Вежба Тркала Играчки за Gerbil Chinchilla Мали Миленичиња Кафез Додатоци

ZHGYD Хрчак Воланот Не се Лизга Тивко Работи Вежба Тркала Играчки за Gerbil Chinchilla Мали Миленичиња Кафез

DEN 972.00
Залиха

Износ

Димензии : Дијаметар 12cm(4.72 во).Затворен работи тркала, анти-pinching, две-парче интерфејс тока на воланот, цврсти и издржливи.Анти-лизга шема дизајн, од внатрешната страна малку конвексни против пролизгување шема, зголемување на триење и да се спречи пропаѓање.На заоблени работ дизајн спречува гризе.Користење на не-токсични пластични материјали, залак и отпорност на триење, светли бои.Име : Хрчак работи тркала ((без заграда)Погоден за : hamster Material : Plastic Color : Розова, blue Size : Дијаметар 12cm(4.72 во)Ограден работи тркала, анти-pinching, две-парче интерфејс тока на воланот, цврсти и издржливи.Анти-лизга шема дизајн, од внатрешната страна малку конвексни против пролизгување шема, зголемување на триење и да се спречи пропаѓање.На заоблени работ дизајн спречува гризе.Користење на не-токсични пластични материјали, залак и отпорност на триење, светли бои.Пакување list1 x Хрчак wheel Note : Пакетот вклучува само едно тркало.1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози