• Ново
Pickle Моќ CGR-D54 D54S LCD Брз Брз Полнач за Panasonic ФОЛКСВАГЕН -VBD58, ФОЛКСВАГЕН -VBD78, ФОЛКСВАГЕН -VBD98, CGA-D54S, CGA-D220, CGA-D120, CGA-D54 Батеријата

Pickle Моќ CGR-D54 D54S LCD Брз Брз Полнач за Panasonic ФОЛКСВАГЕН -VBD58, ФОЛКСВАГЕН -VBD78, ФОЛКСВАГЕН -VBD98,

DEN 407.76
Залиха

Износ

【Компатибилен Батеријата Модели】 За Panasonic CGA-D54 S CGA-D220, CGA-D120, CGA-D54 "ФОЛКСВАГЕН" -VBD58, "ФОЛКСВАГЕН" -VBD78, "ФОЛКСВАГЕН" -VBD98 Батеријата. 【Брзо Полнење】Со НАС кабел за лесно полнење.И може да ја полните мобилниот телефон. 【LCD Дисплеј Полначот】вграден LCD Дигитален Екран,лесно може да го покажува статусот на полнење,нема повеќе погодување дали тоа го наплаќаат или не!. 【FCC CE, ROHS Заверена】изграден со повеќе коло заштита (над-полнење, кратки-коло, висока температура, и пренапонска заштита), како и високо-квалитетни, оган-отпорни изградба.Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни.Компатибилен со Батерија Модели : : За Panasonic CGA-D54 S CGA-D220, CGA-D120, CGA-D54 "ФОЛКСВАГЕН" -VBD58, "ФОЛКСВАГЕН" -VBD78, "ФОЛКСВАГЕН" -VBD98 Батеријата Компатибилен со Камера Модели : За Panasonic AG-3 DA1, AG-AC90 ,AG-DVC30 ,AG-DVC32 , AG-DVC33 ,AG-DVC60 ,AG-DVC62 ,AG-DVC63 ,AG-DVC80 , AG-DVC180,AG-DVX100,AG-DVX102,AG-HPX170,AG-HPX250, AG-HPX255 ,AG-HVX200 ,AJ-PCS060 G ,AJ-PX270 PJ , HDC-Z10000 ,NV-DS29 ,NV-DS30 ,NV-DS50 ,NV-GX7 ,NV-MX5 , NV-MX350 ,NV-MX500 ,NV- - апарат MX1000 ,NV-MX2500,NV-MX5000 и Повеќе Пакетот Вклучува : 1 x LCD Брз Полнач 1 x AC Кабелот за Напојување 1 x Автомобил Кабел".

Декларирани својства

Најдобри предлози