• Ново
Raxinbang Новиот Дом Проектор LED Пренослив Проектор Можат да Бидат Микро-Моќ Надворешни Мобилни Забава HD 1080 (Боја : Бела)

Raxinbang Новиот Дом Проектор LED Пренослив Проектор Можат да Бидат Микро-Моќ Надворешни Мобилни Забава HD

DEN 2112.96
Залиха

Износ

Овој став мини проектор поддршка HD 1080 P, вградени звучници, домашно кино може да се доживее со висока дефиниција квалитет на слика.Во текот на дом, ќе се стави омилен филм пред спиење може да им даде на своите деца, целото семејство заедно слободно време во гледање филмови, играте игри, да се зголеми чувството на семејството пред.Функција : прочитајте У диск, отстранлив хард диск, SD картичка, AV, па дури и DVD, сет-топ кутии.VGA интерфејс или HDMI интерфејс компјутер е поврзан со друг жици.Поврзување на вашиот телефон му се потребни на друг со иста екранот на уредот.Тоа е истиот екран, VGA кабел, HDMI кабел (не се испорачува со ова), ако имате потреба да контактирате со услуга обезбедена.Употреба : Овој производ поддржува 5 V-2 A мобилни напојување со надворешен USB мобилни моќ може да се види во секое време.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.(Оваа мини проекторот е само погодна за рекреација, не за предавање на заводот.Ако одберете продавница за статистика други модели).Големина : 135mm * 100mm * 60mm Product Тежина : 0.6 (kg)Контраст : 800 : 1 Color : 16.7 MOperation : телефон / далечински control Focus : Manual Physical Резолуција : 320 * 240 Resolution : 1920 * 1080 Aspect Сооднос : 4 : 3 Projection сликарство Големина : 24-60 inches Throw Сооднос : 1.6 : 1 Projection растојание : 0.8 M-2 MYou да се поврзете на уреди : мобилни телефони, У диск, лаптоп, конзоли, SD картичка, set-top кутии, десктоп компјутери, cameras Listing : домаќин, далечински управувач, адаптер, тројно AV кабел, брошури, пакување.

Декларирани својства

Најдобри предлози