• Ново
Labuduo VR Очила Додатоци, VR Очила Замена за Перење Home(црвено)

Labuduo VR Очила Додатоци, VR Очила Замена за Перење Home(црвено)

DEN 1022.40
Залиха

Износ

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : заштитниот поклопец на леќите обезбедува сеопфатна заштита за Потрагата 2 леќи од гребнатини.Опремени со 8 thumbstick капи, кои се помеки на допир.Сите додатоци може да се чистат и се користи.Нема да предизвика штета на вашиот компјутер.НЕМА СИГНАЛ БЛОКИРАЊЕ на : текстура на заштитна обвивка се зголемува триењето, обезбедува подобра контрола, се трајни, не се лизга и пот доказ.Отворањето дизајн на корицата на силиконски гарантира дека сигнал не е блокирана и не се меша со било функции, овозможувајќи ви да уживаат во забавата со вашето семејство и пријатели.ЕКОЛОШКИ : Користете висок степен на еколошки силика гел, кој е безбеден и хигиенски и кожата пријателски.Анти истекување дизајн може да се спречи светлина истекување и донесе комфорно VR игри искуство.Отвори на двете страни од силикон се дизајнирани флексибилно, што е погодно за корисниците да се носат.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ : Оваа супер цена ефективен додаток специјално дизајниран за Потрагата 2. Додека донесувањето на што подобар игри искуство, тоа исто така може да го заштитите вашиот уред од влијанија, гребнатини и го фрла.Прекрасен подарок за пријателите и семејството, кои како да се игра VR игри.ДОБРИ ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : Заштитете го вашиот слушалки од гребнатини, испакнатините, нечистотија, или други случајно оштетување.На шупливи дизајн е повеќе дише, и нема потреба да го блокира секој пропустливи на уредот, да се обезбеди непрекинато дисипација на топлина во текот на играта.

Декларирани својства

Најдобри предлози